Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

MTB w Raciborzu

Akademia Techniczna PPG Deco wspiera Międzynarodowy Turniej Budowlany w Raciborzu 

Impreza odbywa się pod patronatem Starosty Raciborskiego i kierowana jest do uczniów kształcących się w zawodach: murarz-tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, a także technik budownictwa. W Turnieju oprócz zespołów reprezentujących Polskę  do rywalizacji przystąpują drużyny z Czech oraz z Niemiec.
Podczas rywalizacji konkursowej młodzi adepci sztuk budowlanych muszą wykazać się wysokim kunsztem prac praktycznych. W każdej edycji Turnieju zadania różnią się od siebie.
Celem spotkań jes m.in. integracja środowiska ludzi przyjaznych branży budowlanej a także jej promocji.

Akademia  jest jednym z partnerów Turnieju. Wspiera sztab organizacyjny oraz jest fundatorem nagród rzeczowych dla zwycięskich drużyn.
Rolą Akademii jest także przygotowanie propozycji zadań konkursowych wykonywanych w technologii Dekoral Professional, a następnie ocena wykonanych prac. W skład jury wchodzą pracownicy Akademii.

W czasie trwania rywalizacji konkursowej uczniowie i nauczyciele, opiekunowie, przedstawiciele patronów oraz zaproszeni goście mogą brać udział w warsztatach i wykładach z dziedzin budowlanych, prowadzonych mi.in przez szkoleniowców Akademii Technicznej PPG Deco.

Wszystkim dotychczasowym i przyszłym lauretom MTB w Raciborzu życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

Więcej informacji o Turnieju znajdą Państwo na stronie internetowej Zespołu Szkół Budowlnych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu:  
http://www.ckziu1raciborz.idsl.pl  oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/ckziuraciborz/?fref=ts

Wróć

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy