Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Kompletna ochrona i dekoracja

 
Dla tych, którzy zastanawiają się, czym dekorować powierzchnie drewniane, które wcześniej zostały zabezpieczone bezbarwnym Impregnatem Extra polecamy Impregnat kolorowy, Lakierobejce Drewnochron lub Lakier z marki Drewnochron.
Marka Drewnochron, jako sprawdzony i zaufany lider ryku w segmencie impregnatu, bazując na swojej wiedzy o drewnie i wymaganiach konsumentów sukcesywnie wprowadza na rynek Nowoczesne, lakierobejce, czyli produkty, które spełniają dwie funkcje - ochronną i dekoracyjną oraz lakiery. Często stosowanym wykończeniem uprzednio zaimpregnowanych powierzchni i wstępnie zabezpieczonego nowego drewna jest lakierowanie. Lakier nakładamy przy pomocy pędzla, wałka lub pistoletu natryskowego (dostępne w ofercie marki Dekoral Gold). Powstała powłoka będzie trwała i elastyczna, zabezpieczy drewno przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz częstymi zmianami pogody i temperatur. Drugim rozwiązaniem jest dekoracja drewna wcześniej zaimpregnowanego bezbarwnym Impregnatem extra lakierobejcą. Lakierobejce marki Drewnochron przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Możemy Państwu polecieć trzy produkty Lakierobejce Super, Lakierobejce 2w1 oraz Lakierobejce Żelową.
LAKIEROBEJCA SUPER tworzy trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne powłokę. Jest dostępna w 8 podstawowych kolorach, takich jak mahoń, palisander, orzech, a ponadto, w 40 modnych odcieniach z komputerowego systemu doboru koloru Color System, m. in.: czerwieni, zieleni, ecru czy fioletu.
Wodna LAKIEROBEJCA 2w1 pachnie lasem podczas malowania, jest dostępna w 8 kolorach. Niewątpliwymi zaletami Lakierobejcy 2w1 są odporność na działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne oraz możliwość uwydatnienia rysunku drewna.

Najnowszą propozycją marki Drewnochron jest LAKIEROBEJCA ŻELOWA. 
Posiada ona wszystkie zalety lakierobejc, a ponadto dzięki konsystencji żelu jej aplikacja jest niezwykle prosta i przyjemna. - Drewnochron LAKIEROBEJCA ŻELOWA jest produktem godnym polecania z uwagi na fakt, że dzięki konsystencji żelu nie kapie podczas malowania, natomiast dzięki odpowiedniemu doborowi składników, w tym środka tiksotropowego, łatwo się rozprowadza, nie tworzy zacieków, nie kapie i nie spływa po pędzlu - To zaoszczędzi dodatkowego wysiłku związanego ze sprzątaniem.

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy