Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Pełna radość malowania

Colour & Style

Osobom, które chcą w łatwy i przyjemny sposób chcą zmienić wygląd swojego mieszkania, Dekoral  Fashion proponuje wielozadaniową farbę lateksową Colour & Style. Dzięki temu, że można ją stosować do różnych powierzchni, nie tylko zapewni wyjątkowy efekt kolorystyczny na ścianach, ale i z każdego kaloryfera uczyni element dekoracyjny. Power Paint to gwarancja najwyższej jakości oraz niewątpliwa przyjemność malowania.

Jedna puszka i jeden pędzel
Jedna puszka z farbą i jeden pędzel – to wszystko, czego nam trzeba, by nadać wnętrzu naszego mieszkania nowy, świeży wygląd. Co więcej – pozwoli nam idealnie zgrać ze sobą kolor ścian i innych części wystroju, a tym samym osiągnąć harmonijnyradość malowania.jpg kolorystycznie rezultat, wzbogacony niepowtarzalnym, matowym efektem wykończenia. Colour & Style to rozwiązanie rewelacyjne dla tych, którzy dbają o atrakcyjny wygląd swojego mieszkania i podążają za nowinkami w dziedzinie aranżacji wnętrz. Ta wielozadaniowa farba pozwoli nam błyskawicznie i idealnie pokryć wszystkie elementy mieszkania. Materiał nie ma tu najmniejszego znaczenia – farbą Colour & Style marki Dekoral pomalujemy wszystko, poczynając od sufitów i ścian kuchni, łazienki czy pokoju, poprzez małe szafki i duże szafy, stoły, krzesła, drzwi, drewniane listwy a na kaloryferach czy metalowych częściach instalacji kończąc. Tym prostym sposobem możemy raz na zawsze pożegnać się z poszukiwaniem farb o odpowiednim zastosowaniu. Farba Power Paint charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością. Na tle standardowych emulsji wyróżnia się dziesięciokrotnie dłuższą trwałością i wysoką odpornością na zmywanie. Wymarzony przez nas efekt kolorystyczny będzie dzięki temu cieszył nasze oko przez długie lata. Niewątpliwą zaletą farby Power Paint jest oszczędność: kupujemy tylko jedną farbę, która zapewni nam możliwość wykonania wielu zadań. Zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale również czas i energię.

Malowanie nastrojami
 
 
Farba Colour & Style dostępna jest w obszernej gamie barw, która zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. 
Do sypialni najlepiej użyć kolorów jasnych, które zapewnią nam doskonały relaks. Dzięki temu wnętrze stanie się oazą spokoju i niczym niezmąconego wypoczynku.

Z farbą Colour & Style marki Dekoral Fashion zrealizujemy każdy barwny pomysł, a nasze pomieszczenia zyskają zupełnie nowe oblicze.

Użyte produkty

produkt_Colour & Style Colour & Style

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy