Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Szkolenia - Dla Profesjonalnego Wykonawcy

Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco skierowane są głównie do firm wykonawczych stosujących w swoich pracach farby, tynki i lakiery z oferty marek PPG Deco Polska.
 
Chcesz zdobyć Certyfikat - dołącz do nas!  
 
                          
W ramach działalności szkoleniowej Akademia oferuje wykonawcom robót wykończeniowo-budowlanych pakiet różnorodnych tematycznie teoretycznych i praktycznych szkoleń realizowanych w ośrodku AT PPG Deco we Wrocławiu. Uczestnicy szkoleń otrzymują status certyfikowanego wykonawcy AT PPG Deco.
 
Moduły szkoleniowe 2019:
 
Systemy wykończenia wnętrz:
Czas trwania: 2 dni
Zakres tematyczny:

Systemy wykończenia wnętrz - istotne parametry farb wewnętrznych, przygotowanie różnych typów podłoży do malowania, dobór narzędzi malarskich, farby do obiektów służby zdrowia, stosowanie systemu tapet z włókna szklanego, systemy farb dekoracyjnych. Większość czasu przeznaczona jest na zajęcia praktyczne w odpowiednio przystosowanej sali treningowej. Na szkoleniu nauczysz się m. in. prawidłowo gruntować różne rodzaje podłoży mineralnych oraz nakładać natryskowo gładzie i farby. 
 
 
Elewacje i systemy ociepleń:
Czas trwania: 2 dni
Zakres tematyczny:

Elewacyjne systemy powłokowe - istotne parametry farb fasadowych, jak wybrać odpowiednią farbę, naprawa uszkodzonych elewacji. Systemy ociepleń ETICS - prawne aspekty wykonywania i użytkowania systemów ociepleń, zasady prawidłowego wykonania „krok po kroku”, najczęściej popełniane błędy i ich skutki, parametry poszczególnych rodzajów tynków. Większość czasu przeznaczona jest na zajęcia praktyczne w odpowiednio przystosowanej sali treningowej. Na szkoleniu nauczysz się m. in. prawidłowo gruntować różne rodzaje podłoży elewacyjnych, stosować bezpyłowe techniki natrysku farb fasadowych, nanosić natryskowo kleje i tynki w systemach dociepleń. 
 
Techniki dekoracyjne kolor w budownictwie:
Czas trwania: 2 dni
Zakres tematyczny:

Techniki dekoracyjne - umiejętność stosowania różnych rodzajów farb i tynków dekoracyjnych, wykorzystanie oryginalnych narzędzi.
Kolory w budownictwie - podstawowe wiadomości z zakresu kolorymetrii oraz doboru kolorów w budownictwie i ich łączenia, wpływie światła na kolor. Informacje o składzie i właściwościach wyrobów kolorowanych, modelowanie wnętrz przy pomocy kolorów, korzystanie z systemu NCS. Większość czasu przeznaczona jest na zajęcia praktyczne w odpowiednio przystosowanej sali treningowej. Na szkoleniu nauczysz się m. in. prawidłowo wykonywać stiuki i efekt betonu, przyklejać tapety 3D oraz nakładać wałkiem i natryskiem farby z efektem metallic. 
 
 
Lakierowanie Podłóg Drewnianych:
 
Czas trwania: 1 dzień
Zakres tematyczny:

Aplikacja systemów lakierów parkietowych Sigmavar oraz dobór narzędzi do lakierowania.
Praktyczne ćwiczenia wszystkich etapów wykonywania powłok lakierniczych: szlifowanie, szpachlowanie, lakiery podkładowe, lakiery nawierzchniowe. 
 
Wyroby posadzkowe i antykorozja PMC
 
Czas trwania: 1 dzień
Zakres tematyczny:
 
Antykorozyjne i posadzkowe systemy powłokowe - istotne parametry farb antykorozyjnych, podstawy przygotowania podłoża, wybór odpowiedniego systemu, zasady prawidłowej aplikacji. Systemy na posadzki betonowe cienko- i grubopowłokowe: zasady prawidłowego wykonania „krok po kroku”, najczęściej popełniane błędy i ich skutki. Większość czasu przeznaczona jest na zajęcia praktyczne w odpowiednio przystosowanej sali treningowej. Na szkoleniu nauczysz się m. in. prawidłowo przygotowywać powierzchnie metalowe i betonowe, przygotowywać do użycia produkty 2- i 3-komponentowe i je nakładać.  
 
TERMINY 2019
  
SYSTEMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ 05 - 06.11
TECHNIKI DEKORACYJNE I KOLOR W BUDOWNICTWIE 19 - 20.11
ELEWACJE I SYSTEMY OCIEPLEŃ 21 - 22.11
POWŁOKI POSADZKOWE I ANTYKOROZJA 26 - 27.11
PARKIETY 29.11

 
Partnerzy
 
Partnerami wspierającymi szkolenia AT PPG Deco są:
 
Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, będącymi liderami w swoich branżach, oferta szkoleń jest kompleksowa, a warsztaty odbywają się przy użyciu najlepszych możliwych narzędzi.
 
 
Akademia Techniczna PPG Deco – zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach wszystkich przedstawicieli firm wykonawczych, stosujących w swoich pracach farby, tynki i lakiery.
 
Szczegółowe informacje, regulamin oraz terminy szkoleń dostępne są w Centrach Dekoral Professional, zlokalizowanych w całym kraju (lista sklepów dostępna jest na www.centrumdekoral.pl).

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy