Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Galeria & Inspiracje

Efekty dekoracyjne, czym są i jak powstają?

Kolor w pomieszczeniu jest bardzo istotnym elementem, nadającym mu charakteru i decydującym o naszym samopoczuciu. Zmiana koloru ścian jest najprostszym i jednym z najtańszych sposobów na odmianę wnętrza naszego mieszkania i nadanie mu świeżości. W tym celu wystarczy wykorzystać odpowiedni kolor i rodzaj farby, proste narzędzie do jej aplikacji oraz własną, nieograniczoną wyobraźnię tworząc niepowtarzalne wzory. To właśnie z połączenia tych czterech elementów powstają fantastyczne efekty dekoracyjne, których przykłady  prezentujemy poniżej.

Efekty dekoracyjne, ze względu na swoją ozdobność należy stosować z wyczuciem. Najlepiej dekorować nimi wybrane powierzchnie pomieszczenia - np. pojedyncze ściany, filary, wnęki itp. Dzięki temu elementy te zostaną bardziej wyeksponowane i zaakcentowane, przy jednoczesnym zachowaniu w pomieszczeniu klasy i elegancji.

 Wykonanie proponowanych przez nas efektów nie jest trudne, ale wymaga dużej staranności, cierpliwości i poświęcenia większej ilości czasu.

Wszystkim tym, którzy nie czują się na siłach i brakuje im wprawnej ręki, proponujemy skorzystać z usług Wykonawców Certyfikowanych  Akademii Techincznej PPG Deco. W ramach programu szkoleń certyfikujących poznają oni tajniki i szlifują kunszt tworzenia niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych.
 

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy