Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz do nas pytania, wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Dane kontaktowe

Akademia Techniczna PPG Deco:
Tel. (071) 78 80 696; (071) 78 80 693
e-mail: serwis.klienta@ppg.com
Infolinia: 801 11 33 11

Klara Pikiewicz: pikiewicz@ppg.com
Tel. (071) 78 80 868

Administracja szkoleń:
Anetta Waśniewska
Tel. (071) 78 80 696
e-mail: atm.wroc@ppg.com

Zespół Szkoleń i Call Center:

Ryszard Plantos:      ryszard.plantos@ppg.com
Rafał Plantos:          RPlantos@ppg.com
Mateusz Olszewski:   olszewski@ppg.com
Czesław Krzyśków:   czeslaw.krzyskow@ppg.com
Robert Gwardecki:    gwardecki@ppg.com
Tel. (071) 78 80 693

 

Zespół Serwisu i Aplikacji:

Ernest Wesołowski:  wesolowski@ppg.com
Tomasz Lisik:            tomasz.lisik@ppg.com
Łukasz Frączyk:        fraczyk@ppg.com
Rafał Sakowski:  sakowski@ppg.com
Jan Wądolny:   wadolny@ppg.com
Tel. (71) 78 80 787

Zespół Obsługi Reklamacji Technicznych:

Mirosław Grum:          miroslaw.grum@ppg.com
Dariusz Sowa:             dariusz.sowa@ppg.com
Sylwester Turek:         sylwester.turek@ppg.com
Grzegorz Grabowski:  grzegorz.grabowski@ppg.com
Marzena Góral:           goral@ppg.com
Agnieszka Godzik:       agnieszka.godzik@ppg.com
Adam Wesołowski:      adwesolowski@ppg.com
E-mail:                         wro-mb.ratreklamacje@ppg.com
Tel. (71) 78 80 650/ 883.

Menedżer
Jarosław Domowicz:  jaroslaw.domowicz@ppg.com
Tel. (071) 78 80 694

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy