Akademia techniczna PPG DECO

Tel.: (071) 78 80 696
serwis.klienta@ppg.com
801 11 33 11

ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

www.poland.ppg.com

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz do nas pytania, wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 /679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem danych osobowych jest PPG Deco Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław („Administrator”).

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f. RODO).

3. Obiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów IT, a także doręczania korespondencji i niszczenia dokumentacji oraz spółki z grupy PPG.

4. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia z Panią/Panem korespondencji.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

7. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

8. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania decyzji

9. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w jakimkolwiek innym celu.

Dane kontaktowe

Akademia Techniczna PPG Deco:
Tel. (071) 78 80 696; (071) 78 80 693
e-mail: serwis.klienta@ppg.com
Infolinia: 801 11 33 11

Urszula Karatajew
ukaratajew@ppg.com
601 776 120

Administracja szkoleń:
Anetta Waśniewska
Tel. (071) 78 80 696
e-mail: atm.wroc@ppg.com

Zespół Szkoleń i Call Center:

Ryszard Plantos:   ryszard.plantos@ppg.com
Mateusz Olszewski: olszewski@ppg.com
Robert Gwardecki:   gwardecki@ppg.com
Rafał Plantos: rplantos@ppg.com
Tel. (071) 78 80 693

 

Zespół Serwisu i Aplikacji:

Ernest Wesołowski:  wesolowski@ppg.com
Tomasz Lisik:            tomasz.lisik@ppg.com
Łukasz Frączyk:        fraczyk@ppg.com
Tel. (71) 78 80 787

Zespół Obsługi Reklamacji Technicznych:

Mirosław Grum:          miroslaw.grum@ppg.com
Sylwester Turek:         sylwester.turek@ppg.com
Grzegorz Grabowski:  grzegorz.grabowski@ppg.com
Agnieszka Godzik:       agnieszka.godzik@ppg.com
E-mail:                         wro-mb.ratreklamacje@ppg.com
Tel. (71) 78 80 650/ 883.

Menedżer
Jarosław Domowicz:  jaroslaw.domowicz@ppg.com
Tel. (071) 78 80 694

Akademia Techniczna poleca

Galerie & Inspiracje

Nasze aplikacje

Najlepsi wykonawcy